Ücretsiz Wi-Fi Kullanımı

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden Pazaryeri Belediyesi, İlçedeki vatandaşlara ücretsiz internet hizmeti sunabilmek amacıyla Çarşı Meydanı sınırları içinde bulunan belirli noktalara Wi-Fi cihazları yerleştirdi.

İlçede bulunan Fatma Koç Parkı ve etrafında belirli noktalara kurulmuş internet altyapısıyla Çarşı Meydanında ücretsiz Wi-Fi hizmeti veren Pazaryeri Belediyesi, ilerleyen zamanlarda hizmet ağını geliştirmeyi hedefliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Zekiye TEKİN, "Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak, ülke ve dünya gündemini güvenli ve ücretsiz olarak takip edebilmelerini sağlamak amacıyla İlçemiz Çarşı Meydanına ücretsiz internet noktaları oluşturduk. Çağımızda birçok konuda bilgilenmek amacıyla kullanılan interneti Pazaryeri’mizde ücretsiz ve güvenli olarak sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şimdilik Çarşı Meydanında vermeye başladığımız Wi-Fi hizmet ağını ilerleyen zamanlarda daha da genişleterek Pazaryeri Belediyesi olarak her zaman yeniliklere öncü olmak amacıyla adım atmaya devam edeceğiz" dedi.

 

Ücretsiz Wi-Fi Hizmetinden Nasıl Yararlana Bilirim?

  1. Telefonunuzun Wİ-Fi özelliğini açın.
  2. Mevcut şebekeler bölümüne gelen ‘‘PAZARYERI BELEDIYESI’’ Wi-Fi ağına bağlanın.
  3. Açılan internet sayfasından ‘‘ Yeni Kullanıcı’’ seçeneğini seçin
  4. Telefon numaranızı girin ve kendinize ait bir şifre oluşturun
  5. Telefonunuza gelen SMS doğrulama kodunu onaylayın
  6. Kullanıcı girişi yaparak ücretsiz Wi-Fi hizmetimizden yararlanın
Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.