100. Yıl Konseri

06 Eylül 2022 15:28 Pazaryeri Belediyesi

Pazaryeri Belediyesi, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı dolayısıyla düzenlediği programla müzik dolu bir geceye imza attı.  Devlet Halk Dansları Topluluğunun gösterileriyle 100. yıl kutlama programı başlarken, yaptığı besteler ve seslendirdiği şarkılar ile sevilen Pazaryeri’li sanatçı Caner Güner bu kez de şarkılarını hemşehrileri için okudu.

Pazaryeri ilçe otogarında 7 bin kişi müzik dolu bir gece yaşarken Zara’nın türküleriyle ilçe halkı unutulmaz bir gece yaşadı. Sevilen sanatçı Zara birbirinden güzel türkülerini Pazaryeri’liler için söylerken, Zara güçlü sesiyle Pazaryeri’lilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, sevilen sanatçı Zara’ya Kınık köyünde üretilen toprak cezve ve fincan takımı hediye etti.

Düzenlenen gece havai fişek gösterisi ile son bulurken, programa İlçe Kaymakamı Ferhat Altay, Belediye Başkanı Zekiye Tekin, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, MHP Bilecik İl Başkanı Muhammed Fatih Yaşar, AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen Haşit,  AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı İsmail Soydan, Gölpazarı Belediye Başkanı Hayri Suer, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, il Genel Meclis Başkanı Osman Yılmaz, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Haber: Pazaryeri Gündem

 

 

Güzel ilçemizin kurtuluşunun 100. yıl dönümünde, bizlere yaşattıkları bu unutulmaz gece için, Mert Palavaroğlu’na, Devlet Halk Dansları Topluluğu’na ve Zara hanımefendiye, katılımları ile bizleri onurlandıran Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya, İlçe Kaymakamımız Ferhat Altay’a, Bozüyük İlçe Kaymakamı Adem Öztürk’e, AK Parti İl Başkanımız Serkan Yıldırım’a, MHP İl Başkanımız Muhammed Fatih Yaşar’a, İl Genel Meclis Başkanımız Osman Yılmaz’a, Bayırköy Belediye Başkanımız Mustafa Yaman’a, Vezirhan Belediye Başkanımız Hüseyin Ocak’a, AK Parti Bilecik Kadın Kolları Başkanımız Mutlu Selen Haşit’e, AK Parti İlçe Başkanımız İsmail Soydan’a, MHP İlçe Başkanımız Haluk Filizli’ye, İl Genel Meclis Üyelerimize, Belediye Meclis Üyelerimize, Dernek Başkanlarına ve Yönetimlerine, İlçe Protokolümüze, konser alanını doldurarak kurtuluş coşkumuza ortak olan tüm hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum.

Emeklerinden dolayı çok kıymetli Belediye Personelimize ayrıca teşekkür ediyorum.

Kurtuluşumuzun 100. yılında sponsorlukları ile bizleri onurlandıran; Bonna Premium Porselen’e, Dia Pomp’a, Turk Oluklu Mukavva’ya, Biosarda Fiber Kozmetik A.Ş.’ne, Bağkar’a, Kio’ya, Mehmet Salih Çelik İnşaat’a, Marmara Hafriyat’a, Sürek Tekstil’e, Ustalar Ticaret’e, DAT Yapı’ya, Koçoğlu Nakliyat’a, Erçağ Vinç’e, Aktaşlar Organizasyon’a, Sefa Organizasyon’a, Dünya Köfte’ye, Ot-Gül Kooperatifi’ne, Burcam’a, Şeker Petrol’e, TSY Seramik’e, Emeralt Hayvancılık’a, İnnomed Yaşam Bilimleri’ne, S.S. 5 Nolu Otobüsçüler ve Mot. Taş. Koop., ve S.S. 6 Nolu Öz Pazaryeri Kooperatifine desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

Zekiye Tekin - Pazaryeri Belediye Başkanı

Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.