Belediye Başkanımız Zekiye Tekin Ankara’da Bazı Ziyaretlerde Bulundu

09 Ekim 2020 14:00 Pazaryeri Belediyesi

Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, Ankara’da bazı ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, Ak Parti ilçe Başkanı İsmail Soydan ve Hemşerimiz Hüsnü Arköse, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i makamında ziyaret ettiler.

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’e ilçemizdeki projelerinden bahseden Belediye Başkanımız, yapılan görüşmenin ilçemizin Turizmi açısından faydalı bir görüşme olduğunu belirtti.

Ankara ziyaretleri kapsamında geçtiğimiz günlerde Strateji Geliştirme Başkanlığı görevine atanan Hemşerimiz Mehmet Mut’u ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet Mut ile ilçemiz için hazırlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Ankara ziyaretleri kapsamında son olarak Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal’a ziyarette bulundular.

Ankara ziyaretleri ile ilgili Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, “AK Parti ilçe Başkanımız İsmail Soydan ve Hemşerimiz Hüsnü Arköse ile Ankara da Pazaryeri ilçemizin ileriye dönük turizm adına ve ilçemizin sorunları hakkında görüşmeler yaptık. İlçemize yapılacak yatırımlar açısından çok verimli görüşme oldu. Bizleri misafir eden başta Orman Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’e, hemşerimiz Strateji Geliştirme Başkanı Mehmet Mut’a, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serdar Kartal’a ilçem adına teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.