Bursa Milletvekili Atilla Ödünç’ ten Pazaryeri Ziyareti

15 Ocak 2021 10:50 Pazaryeri Belediyesi

Bursa Ak Parti Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Sayın Atilla Ödünç, Pazaryeri ziyaretleri kapsamında ilk olarak Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’ e ziyarette bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Soydan, Kadın Kolları Başkanı Büşra Kanat, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Duman, İl Genel Meclis Üyesi Alaattin Emral ve Belediye Meclis Üyemiz Erkan Karakaş gerçekleşen ziyaret sırasında hazırda bulundu.

                Millet Vekili Sayın Ödünç, Belediye ziyareti sonrasında Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Soydan’ a, İlçe Kaymakamı Berker Çırak’ a, ilçe esnaflarına ve MHP İlçe Başkanı Haluk Filizli’ ye sırası ile ziyaretlerde bulundu.

                Ziyaretler sonrasında açıklamada bulunan Milletvekili Ödünç, ”  Bursa’nın komşusu Bilecik’in Pazaryeri ilçesine gelmekten büyük keyif aldım. Bugün bereketli bir gün kar yağışı içinde geldik. Çok değerli Belediye Başkanımız ve Kaymakam beyimiz bizleri misafir ettiler. Pazaryeri ilçesi tarihi konumu ve sanayiye olan açıklığı ile ilerleyen günlerde fabrikalar buralarda inşa edilerek istihdamın artmasını sağlayacak. Aynı zamanda turizmi ile önde gelen ilçelerin başında geliyor. Pazaryeri bünyesinden bakanlar, milletvekilleri ve değerli bürokratlar çıkarmış bir ilçe. Bizde Bursa Milletvekili olarak buralara destek olmaktan büyük keyif alacağız. Misafirperlikleri için değerli Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.”

                Belediye Başkanımız Zekiye Tekin ise ” Ziyaretleri ile bizleri memnun eden Sayın Milletvekilimizi İlçe Başkanımız İsmail Soydan, İl Genel Meclis Üyemiz Alaattin Emral, Belediye Meclis Üyemiz Erkan Karakaş, Kadın Kolları Başkanımız Büşra Kanat, Gençlik Kolları Başkanımız İsmail Duman ile birlikte ağırladık.

İlçemizde ağırlamaktan onur duyduğumuz Milletvekilimiz Sayın Atilla Ödünç ile ilçemiz hakkında istişarede bulunduk. İlçemizden ve Projelerimizden bahsettik.

Ziyaret kapsamında Ak Parti İlçe Başkanlığımızda ağırladığımız misafirimiz ile İlçe Kaymakamımız Berker Çırak ve Cumhur İttifakımız Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Haluk Filizli Başkanımızı ziyaret ettik. Kısa bir esnaf ziyaretinin ardından, kıymetli vaktini bizim için ayıran Milletvekilimize nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. ” açıklamalarında bulundu.

Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.