Çiçek Gibi Oldu

04 Ekim 2023 09:27 Pazaryeri Belediyesi

Pazaryeri Şehir İçi Asfaltlanıyor

Pazaryeri ilçe merkezi Ot -Gül Kooperatifinin oradan Ahmetler köyü kavşağına kadar olan 3 kilometrelik yol sıcak asfalt ile kaplanıyor.

Gece yarısı ekiplerin çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Zekiye Tekin, çalışmalar hakkında bilgi aldı ve çalışanlara tatlı dağıttı. Başkan Tekin, pazaryeri haber11.com (Pazaryeri Haberleri) ne yaptığı açıklamada;

” İlçe asfaltımız artık kullanılamaz duruma gelmişti. Bizde halkımıza Pazaryerinin girişinden çıkışına kadar çiçek gibi yapacağız demiştik. Yaptığımız girişimlerle 3 km sıcak asfalt kazılıp yeniden yapılması işine Karayolları 14. Bölge müdürlüğü ekiplerince başlandı. Asfalt kazılmasıyla birlikte kanalizasyon ve yağmur suyu geçişlerimizi de yeniliyoruz. İlçe geçişi asfalt sorunumuzu kökünden çözüyoruz.

3 km sıcak asfalt yatırımın ilçemize gelmesinde destek veren hemşerimiz önceki dönem sağlık Bakan yardımcımız değerli Milletvekilimiz Halil Eldemir ‘e ve Karayolları 14. Bölge Müdürümüz Umut Akyazı’ya,  İl Başkanımız Sayın Serkan Yıldırım’a ve Karayollarının personeline ve tüm çalışan ekiplere ilçem adına şükranlarımızı sunuyorum.

Gece gündüz çalışarak asfalt çalışmasını bir an önce bitirmeye gayret ediyoruz. Bu arada çalışmalar esnasında vatandaşlarımıza verdiğimi rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Bir kaç gün sabır etmelerini istiyorum” dedi.

 

Haber: İbrahim ÖZtosun

Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.