Harun Karacan Belediye Başkanlığımıza Ziyarette Bulundu

12 Şubat 2021 09:10 Pazaryeri Belediyesi

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan Belediye Başkanlığımıza ziyarette bulundu.

Belediye Başkanımız Zekiye Tekin ile görüşen Sayın Karacan, ilçemiz için hazırladığımız projeler hakkında bilgiler aldı.

Milletvekili Sayın Harun Karacan ziyaretleri kapsamında “Belediye Başkanımız Zekiye Hanım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Pazaryeri ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Komşu İl Milletvekili olarak her zaman Bilecik’in ve ilçelerinin yanındayız. İnşallah Pazaryeri ilçemiz daha güzel hizmetlere vesile olur inşallah hak ettiği yerde olur” açıklamalarında bulundu.

Belediye Başkanımız Zekiye Tekin, Milletvekili Karacan’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, “AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi ve Eskişehir Milletvekilimiz Sayın Harun Karacan bey Pazaryeri Belediyemizi ziyaret etti. Kendisi ile Pazaryeri ilçemiz için oluşturduğumuz projeler hakkında fikir alışverişi yaptık. Vekilimiz bizlere her konuda destek sözü verdiler. Kendisine ilçemize verdiği önem ve değer için nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.