Nabi Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezuniyet Töreni

14 Haziran 2022 14:47 Pazaryeri Belediyesi

Pazaryeri Nabi Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen mezuniyet töreninde öğrenciler mezun olmanın sevincini keplerini havaya atarak kutlarken, İlçe Kaymakamı Ferhat Altay, Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci onların mutluluğuna ortak oldu.

Mezun olan öğrencileri tebrik eden İlçe Kaymakamı Ferhat Altay, öğrencilere geleceğe yönelik hedeflerini kararlılıkla belirlemelerini bundan sonraki eğitim hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarı dileklerinde bulundu.

Pazaryeri ilçesinde Mesleki Açık Lise Çocuk Gelişimi ve Eğitimi son sınıf öğrencileri de mezuniyet coşkusu yaşarken mezuniyetleriyle Öğrenmenin yaşı olmadığını kanıtladılar.

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’de gerçekleşen mezuniyet töreninde Açık lise öğrencileriyle bir araya gelirken, “Öğrenmenin yaşı yok” diyerek yarım bıraktığı eğitimine yıllar sonra dönen, gençlere örnek olacak bir azmin ve başarının öyküsünü yazan ve şu anda okulumuz Mesleki Açık Lise Çocuk Gelişimi ve Eğitimi son sınıf öğrencisi olan kıymetli öğrencilerimizi mezun etmenin gururunu yaşadık. Kendilerini kutluyor başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Haber: Pazaryeri Gündem

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.