Susuz Hemşehrimiz Kalmasın Projesi

İlçemizdeki vatandaşlarımızın geceleri, hafta sonları, bayramlar ve resmi tatillerde, su kesintileri yaşamamaları için Belediye Başkanlığımız tarafından Sumatik (KİOSK) cihazı yerleştirildi.

Gerçekleştirmiş olduğumuz proje ile su abonelerimizin geceleri, hafta sonları, resmi tatil ve bayramlarda evlerinde ve dükkânlarında su kesintisi yaşanmaması için Belediyemiz girişine yerleştirilen Sumatik ilçe halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Belediye Başkanımız Zekiye Tekin,“ İlçe halkımızdan gelen istekler ve talepler doğrultusunda Belediyemiz girişine Sumatik (KİOSK) cihazımızın kurulumunu tamamladık. İlçemizde gece, hafta sonları, resmi tatil ve bayramlarda suyu biten abone ve vatandaşlarımızdan çok talepler, istekler aldık. Vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda Belediye binamızın girişine ilçe halkımızın ve su abonelerimizin 7 gün 24 saat su yükleyebileceği Sumatik cihazımızı yerleştirdik.

İlk etapta su abonelerimizin acil su ihtiyacının karşılanacağı gibi ayarlanan sitemimizde su abonelerimize acil gece ve hafta sonu ihtiyaçları için bir kereye mahsus 5 ton su yüklenecek. Yüklenen su miktarı online olarak su abonemizin kartına yansıyacak, gece ve hafta sonları abonelerimiz susuzluk çekmeyecek. İlçe halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

 

Sumatik Hakkında

Öncelikle su kartlarınızın güncel olması gerekmektedir. Su kartlarınızı güncel değil ise Belediye Başkanlığımıza gelerek su kartlarınızı güncellemeniz gerekmektedir.

Su yükleme cihazı su kartlarındaki kredilerin tamamen bittiğinde kullanılması için programlanmıştır. Su kartlarındaki -3 ton bakiyeyi kullandıktan sonra, -5 ton su yüklemesi yapabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

  1. SU KARTINIZI SUMATİK’ E YERLEŞTİRİNİZ
  2. KART OKU
  3. HESAPLA
  4. YÜKLE
  5. KARTINIZI ÇIKARTINIZ
Belediye Yazılımı: Piksel Reklam © Tüm Hakları Saklıdır.